O nas

HAP Armatura

HAP Armatura Sp. z o.o. już od 25 lat prężnie działa na rynku lubelskim. Firma powstała w celu świadczenia najwyższej jakości usług w zakresie doboru i sprzedaży produktów armatury instalacyjnej oraz sieci i przyłączy wodno-kanalizacyjnych.

 

Nieograniczony asortyment

HAP jest autoryzowanym dystrybutorem krajowych i zagranicznych producentów:

– zewnętrznych sieci i przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych;

– armatury przemysłowej;

– armatury instalacji wodnych i sanitarnych w budynkach;

– armatury instalacji centralnego ogrzewania;

– armatury łazienkowej.

 

Zespół profesjonalistów

HAP Armatura Sp. z o.o. to przede wszystkim personel pracujący w centrali w Lublinie i sześciu oddziałach terenowych: w Chełmie, Zamościu, Puławach, Białej Podlaskiej, Stalowej Woli i  Rzeszowie. Zespół pracowników HAP składa się z otwartych na potrzeby każdego klienta, doświadczonych konsultantów, inżynierów oraz techników, którzy chętnie udzielą wszelkich informacji oraz przygotują dla Państwa optymalną ofertę dostosowana do indywidualnych potrzeb.

 

Informatyczna sieć magazynów

Dzięki zastosowaniu w HAP Armatura jednego systemu obsługi wszystkich 6 magazynów, jesteśmy w stanie w każdej chwili odpowiedzieć na pytanie o dowolny asortyment z naszej oferty. Nasi stali kontrahenci mają dostęp do platformy internetowej, gdzie przez całą dobę mogą przeglądać ofertę handlową i realizować zakupy.

 

Obsługa klienta w HAP Armatura

Stawiamy sobie rygorystyczne wymagania w zakresie norm obsługi klienta i organizacji logistycznej dostaw. Doceniają to nasi klienci oraz niezależne instytucje certyfikujące.

 

Członkostwo w Grupie SBS i PSA
Duży może więcej. Dlatego przystąpiliśmy do zrzeszenia firm z naszej branży, dzięki czemu możemy realizować coraz bardziej wymagające zamówienia naszych klientów. Grupa SBS i PSA jednoczy największe hurtownie naszej branży i daje możliwość negocjowania cen u producentów. Jest to szczególnie ważne przy obsłudze rozłożonych w czasie inwestycji budowlanych.